Hotel Sasanka **

Hotel Sasanka** sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier v Tatranskej Lomnici, ktorá je centrom turistického ruchu a je ideálnym miestom na dovolenku v každom ročnom období. Pre chvíle oddychu s priateľmi, či rodinkou Vám ponúkame možnosť príjemného posedenia v SKI KLUBE. V blízkom okolí hotela sa nachádza Relax park Jazierko, v ktorom sa nachádzajú atrakcie pre malých aj veľkých. Najmenších návštevníkov určite zaujme bobová dráha s dĺžkou jazdy takmer pol kilometra.Hotel Sasanka**

Tatranská Lomnica 12

059 60 Vysoké Tatry

GPS:    

49°9'57.96" N

20°16'52.68" E  

 

AB Tour, s.r.o.
Záborského 2908/4
058 01 Poprad
Slovensko

tel: +421 52 446 73 61

e-mail: sasanka@sasanka.sk

 

webbaner__2_.jpg

 

    www.regiontatry.sk

 logo_tatry.gif


  logo_Vysok___Tatry___Tatransk___Lomnica_blue.jpg

           
Relax

Celoročná prevádzka hotela umožňuje návštevníkom spoznávať krásy a históriu regiónu v každom ročnom období. Okolie poskytuje možnosti pre turistiku,  v zime bežecké i zjazdové lyžovanie. Aj to je jeden z dôvodov, prečo vás srdečne pozývame k návšteve tohto kúta nášho krásneho Slovenska.

Pre našich hotelových hostí ponúkame 15% zľavu do Aqua City v Poprade.

http://www.aquacity.sk/


Hoteloví hostia môžu využiť aj  15% zľavu do Thermal Parku Vrbov.

http://www.termalnekupalisko.com/index.php/termalny-park

Relaxovať môžete aj priamo v hoteli Sasanka, ktorý má vlastnú saunu a vírivku. Po dohode na recepcii Vám radi vyjdeme v ústrety. Stolný tenis je Vám k dispozícii počas celého roka.

Nielen v letnej sezóne je hotel Sasanka ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Návštevníkom je k dispozícii ihrisko. Okolie ponúka vhodné trasy aj pre cykloturistiku.

Hotel Sasanka je ideálnym miestom pre dovolenku v každom ročnom období a na dokonalé vychutnanie si najmenších veľhôr sveta, Vysokých Tatier. Hosťom odporúčame aj návštevu Múzea Tatranského národného parku v Tatranskej Lomnici a neďalekej botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody. V SKI Múzeu spoznáte históriu lyží a lyžovania.

Najmä deti budú určite nadšené z kontaktného ZOO Wild Park vo Veľkej Lomnici, kde máte exotiku doslova na dosah ruky. Mačkovité šelmy aj hady zažijete z bezprostrednej blízkosti.

Horská dráha Tatrabob má takmer pol kilometra a svojou konštrukciou umožňuje bezpečné jazdy počas celého roka. Otvorená je denne v prípade priaznivého počasia.

Relax Park Jazierko, ktoré sa nachádza 100 metrov od hotela Sasanka, je prírodné jazierko zasadené do horského parku s výhľadom na Lomnický štít. V exteriéri Relax parku Jazierko sa nachádza opičia lanová dráha, ktorá vedie  ponad jazierko, minigolf či člnkovanie. Chodník  okolo jazierka je možné využiť na korčuľovanie, kolobežkovanie a behanie.

 

2009 © Hotel Sasanka *** - Všetky práva vyhradené.
Obsah www stránky je možné používať len s písomným súhlasom majiteľa.

Webdesign © bart.sk