Hotel Sasanka **

Hotel Sasanka** sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier v Tatranskej Lomnici, ktorá je centrom turistického ruchu a je ideálnym miestom na dovolenku v každom ročnom období. Pre chvíle oddychu s priateľmi, či rodinkou Vám ponúkame možnosť príjemného posedenia v SKI KLUBE. V blízkom okolí hotela sa nachádza Relax park Jazierko, v ktorom sa nachádzajú atrakcie pre malých aj veľkých. Najmenších návštevníkov určite zaujme bobová dráha s dĺžkou jazdy takmer pol kilometra.Hotel Sasanka**

Tatranská Lomnica 12

059 60 Vysoké Tatry

GPS:    

49°9'57.96" N

20°16'52.68" E  

 

AB Tour, s.r.o.
Záborského 2908/4
058 01 Poprad
Slovensko

tel: +421 52 446 73 61

e-mail: sasanka@sasanka.sk

 

webbaner__2_.jpg

 

    www.regiontatry.sk

 logo_tatry.gif


  logo_Vysok___Tatry___Tatransk___Lomnica_blue.jpg

           
Turistika

Celoročná prevádzka hotela umožňuje návštevníkom spoznávať krásy a históriu regiónu v každom ročnom období. Okolie poskytuje možnosti pre turistiku, bežecké i zjazdové lyžovanie. Aj to je jeden z dôvodov, prečo vás srdečne pozývame k návšteve tohto kúta nášho krásneho Slovenska. Rôznorodá fauna a flóra Vás určite očarí a bezpochyby prilákajú aj endemity, ktoré nenájdete nikde inde!

V hoteli máte možnosť zabezpečiť si horského vodcu, s ktorým môžete podnikať túry na končiare Vysokých Tatier. Najvyhľadavanejšími túrami sú výstup na Gerlachovský štít (najvyšší vrchol Tatier 2655 m.n.m.), Lomnický štít, Ľadový štít, Vysoká, Prostredný hrot, na Lomnický štít Jordánovou cestou, Bradavica, Ganek, Čierny štít.

S vodcom možno podnikať aj horolezecké túry podľa vlastného výberu (leto, zima). Veľmi vyhľadávané sú skialpinistické túry. V lete je možnosť navštíviť v Tatranskej Kotline Beliansku jaskyňu, realizovať rôzne túry na horské chaty.

2009 © Hotel Sasanka *** - Všetky práva vyhradené.
Obsah www stránky je možné používať len s písomným súhlasom majiteľa.

Webdesign © bart.sk