Hotel Sasanka **

Hotel Sasanka** sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier v Tatranskej Lomnici, ktorá je centrom turistického ruchu a je ideálnym miestom na dovolenku v každom ročnom období. Pre chvíle oddychu s priateľmi, či rodinkou Vám ponúkame možnosť príjemného posedenia v SKI KLUBE. V blízkom okolí hotela sa nachádza Relax park Jazierko, v ktorom sa nachádzajú atrakcie pre malých aj veľkých. Najmenších návštevníkov určite zaujme bobová dráha s dĺžkou jazdy takmer pol kilometra.Hotel Sasanka**

Tatranská Lomnica 12

059 60 Vysoké Tatry

GPS:    

49°9'57.96" N

20°16'52.68" E  

 

AB Tour, s.r.o.
Záborského 2908/4
058 01 Poprad
Slovensko

tel: +421 52 446 73 61

e-mail: sasanka@sasanka.sk

 

webbaner__2_.jpg

 

    www.regiontatry.sk

 logo_tatry.gif


  logo_Vysok___Tatry___Tatransk___Lomnica_blue.jpg

           
Ubytovanie

Hotel Sasanka vám ponúka ubytovanie v 2 až 3-posteľových izbách a dva apartmány s možnosťou prístelky. Dominantou hotela sú izby s výhľadom na Lomnický Štít. Každá izba je vybavená TV. V izbe sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Niektoré izby majú vaňu. V hoteli sa môžete pripojiť na bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pre našich hostí máme k dispozícii taktiež bezplatné parkovanie priamo pred hotelom Sasanka.

Izby sú rozložené na 4-poschodiach, kde sa dopravíte výťahom.

Apartmány majú dve izby, samostatnú kuchynku (chladnička, kuchynská linka, rýchlovarná kanvica). V apartmánoch nie je možnosť pripravovania teplej stravy.

Hotel je vybavený reštauráciou a tiež je k dispozícii Ski Klub, kde si môžete dať kávičku.

 


2009 © Hotel Sasanka *** - Všetky práva vyhradené.
Obsah www stránky je možné používať len s písomným súhlasom majiteľa.

Webdesign © bart.sk